Головна » 2010 » Жовтень » 4 » 12 тур УПЛ в цифрах
19:16
12 тур УПЛ в цифрах
Статистичні цікавинки туру Прем'єр-ліги, що минув.

* "Шахтар" 3-й раз поспіль бере вверх над "Динамо", забивши в загальному 4 м'ячі і не пропустивши жодного. У цілому ж це 10-та перемога гірників над киянами у чемпіонатах України.

* Підопічні Мірчі Луческу продовжують чотири свої домашні серії: виграшну - до 11 матчів, безпрограшну - до 40, безнічейную і гольову - до 10.

* Бразилець Алекс стає автором 40-го голу "Шахтаря" у зустрічах з "Динамо" і 150-го м'яча "джокерів" гірників.

* "Динамо" 8-й раз поступається з різницею в два м'ячі, у тому числі 3-й - "Шахтарю".

* Динамівці, вперше в цьому сезоні не забивши на виїзді, зазнають 30-ї поразки в гостях.

* М'яч, забитий Алексом, виявляється 200-м, пропущеним "Динамо" на чужих полях.

* Динамівці вперше програють у чемпіонатах України при Олегу Лужному, під чиїм керівництвом вони виграли всі 3 матчі в сезоні-2007/08, в тому числі дома у "Шахтаря" - 1:0.

* Два клубних досягнення оновлює "Металіст", чия безпрограшна серія на виїзді досягає 11 ігор, а суха гостьова - 633-х хвилин, що всього на 13 хвилин менше рекордного для українських чемпіонатів результату "Динамо" в сезоні-2004/05.

* Ще один особистий рекорд харків'яни повторюють, вигравши на чужому полі 5-й матч поспіль.

* Підопічні Мирона Маркевича забивають у 10-й зустрічі поспіль. Стільки ж ігор налічує тепер і безнічейная серія "Металіста".

* Харків'яни проводять 70-й сухий матч у гостях.

* Завершується переможна домашня серія команди Олега Кононова, що складалась з 5-ти ігор.

* Львів'яни вперше в цьому сезоні зазнають двох поразок поспіль і не забивають голів у рідних стінах.

* Денис Олійник стає автором 10-го голу "Металіста" в поєдинках з "Карпатами" у Львові.

* "Дніпро" вперше виграє з великим рахунком у запорізького "Металурга" на його полі.

* Дніпряни здобувають третю велику перемогу в чемпіонаті і виходять в одноосібні лідери за цим показником.

* Сергій Кравченко стає автором 70-го голу з "лавки" "Дніпра".

* Три особистих антирекорди встановлює запорізький "Металург", чия програшна серія досягає 7 ігор, програшна домашня - 5, безвиграшна - 13.

* "Оболонь" як і раніше не може добути першу перемогу над "Іллічівцем" у чемпіонатах України (4 нічиї та 5 поразок).

* Підопічні Сергія Ковальця зазнають третьої поразки поспіль, як в цілому, так і в гостях, не забивши при цьому жодного м'яча. Загальна безгольова серія "пивоварів" досягає 309 хвилин, а на чужих полях - 295.

* "Іллічівець" вперше у цьому сезоні виграє в двох матчах поспіль.

* "Арсенал" забиває три м'ячі у ворота донецького "Металурга", що раніше киянам вдавалося лише одного разу - 8 червня 1998 року (3:2 вдома).

* Максим Шацьких стає автором 30-го гола "канонірів" у зустрічах з донецьким "Металургом", а Саулюс Міколюнас - 50-го м'яча резервістів "Арсеналу" в Прем'єр-лізі.

* 110-ту мирову в елітному дивізіоні підписує "Ворскла".

* Завершується гостьова безгольова серія полтавчан, яку на на 355-й хвилині перериває Роман Безус.

* "Волинь" вперше забиває два м'ячі "Таврії" на своєму полі.

* Зробивши дубль у другому поспіль матчі, нігерійський легіонер кримчан Лакі Ідахор з 8 м'ячами виходить у лідери бомбардирських перегонів.

* Ідахор стає 13-м футболістом в історії українських чемпіонатів, які оформили дубль за 1 хвилину.

* Перша результативна нічия "Севастополя" в Прем'єр-лізі.

* 83 хвилини потрібно на створення дублю у ворота севастопольців форварду "Кривбасу" Андрію Воронкову. Тим самим він повторює рекордний результат трирічної давності гравця "Чорноморця" Рінар Валєєва.

* 150-й матч у чемпіонатах України проводить Сергій Пшеничних ("Карпати"), 1-й - Олег Баранник ("Ворскла") та Антон Савін ("Металург" Д).

* 40-й м'яч у Прем'єр-лізі забиває Володимир Гоменюк, 15-й - Руслан Фомін, 1-й - Віталій Гошкодеря (в 5-й грі), Богдан Бутко (в 11-й), Алекс (у 12-й) і Віталій Мандзюк (у 52-й).

* 10-й раз у лавах "Арсеналу" відзначається Максим Шацьких.

* У третьому для себе клубі елітного дивізіону відкриває гольовий рахунок Руслан Фомін ("Зоря").

* Віталій Мандзюк стає автором 100-го гола гостей у сезоні-2010/11.

* 6-й дубль в кар'єрі оформляє Лакі Ідахор, 3-й - Андрій Воронков.

* Вперше вилучається з поля Бадр Ель-Каддурі (у 110-й грі). Його червона картка виявляється 20-ю для "Динамо" в українських чемпіонатах.

* Матч у Донецьку збирає найбільшу глядацьку аудиторію в нинішньому сезоні - 50 390 людей.

* 80-й матч у Прем'єр-лізі проводить арбітр з Полтави Володимир Сіренко.

* 20-й раз видаляє гравця з поля львів'янин Андрій Шандор.

Категорія: Україна | Переглядів: 745 | Додав: falloute | Рейтинг: 0.0/0