Форма входу

Головна » 2010 » Жовтень » 4 » "Реал" на власному полі розгромив "Депортіво"
14:57
"Реал" на власному полі розгромив "Депортіво"
Все можуть королі. Мадридський "Реал" здобув третю домашню перемогу в чемпіонаті Іспанії, не втративши наразі на власному полі жодного очка.

Цього разу міць "королівського клубу" відчув на собі "Депортіво". Перший м'яч - результат влучного удару головою від Кріштіану Роналду. Значно красивішим виявився гол від Месута Озіла.

Німець витримав воістину гросмейстерську паузу перед тим, як вразити ворота гостей. Розгромний рахунок став уже на 34-й хвилині. Постарався Анхель Ді Марія. Не пішов із поля без забитого м'яча і Гонсало Ігуаїн. Аргентинець розстріляв уже порожні ворота ла-корунців.

У розпачі п'ятий голу власні ворота "синьо-білі" забивають самотужки - автогол. І хоча про престиж "Депортіво" в цьому матчі говорити не доводилося, гол у ворота "вершкових" гості таки забили. Автор м'яча Родрігес радіє не надто. Фінальна крапка - від найяскравішої "зірки" "галактікос". Кріштіану Роналду оформив дубль, встановивши остаточний рахунок матчу – 6:1.

На фоні феєрії в Мадриді сіро виглядає результат заклятих опонентів "Реала" - "Барселони". "Каталонці" добре розпочали гру проти "Мальорки" - чудовий удар здалеку вдався Ліонелю Мессі. Втім Нсуе головою ще до перерви ударом головою відновив перевагу. Шанс принести три пункти "Барсі" втратив Боян Кркіч. Із гострого кута футболіст влучив у штангу. 1:1.

Жодна команда в шостому турі Прімери не відсвяткувала виїзної перемоги. Домашні ж здобули "Сос'єдад", "Валенсія", "Вільярреал", "Севілья" та "Хетафе". Нічиї зафіксовано в Сарагосі, Памплоні та Альмерії.

Лідирує в чемпіонаті "Валенсія". На бал менше - у "Вільярреала". "Реал" витіснив "Барселону" з третьої сходинки. Суперник "Карпат" у Лізі Європи - "Севілья" - на п'ятому місці.

Категорія: Іспанія | Переглядів: 572 | Додав: falloute | Рейтинг: 0.0/0