Форма входу

Головна » 2010 » Жовтень » 16 » "Оболонь"-"Севастополь" - 2:2. ВІДЕО
18:31
"Оболонь"-"Севастополь" - 2:2. ВІДЕО
Насиченою за змістом вийшла гра двох аутсайдерів чемпіонату, які видали доволі непоганий матч на "Оболонь-Арені".

"Оболонь" - "Севастополь" - 2:2.

Голи: Мандзюк 37, Худзік 45 - Аґахова 4, Пластун 82, автогол.

"Севастополь" не зумів вийти із зони вильоту. Та наврядчи  кримчани сумують з цього приводу. Адже матч розвивався так, що нічия для "Севастополя" сьогодні була за щастя.

Хоча першими рахунок відкрили саме гості. Нену віддав блискучу передачу у розріз на Аґахову, який без проблем розібрався з Рибкою. Далі на полі домінувала "Оболонь", яка зуміла до кінця тайму дотиснути підопічних Лещинського - постарались Мандзюк та Худзік.

Після вилучення в другому таймі капітана "Севастополя" Ференчака, здалось, що доля матчу вирішена. Однак, не так-то сталося. Пластун забив шедевральний автогол, намагаючись винести м'яч куди подалі від воріт, "пивовар" закинув кулю ефектно за спину своєму голкіперу. В результаті красива бойова нічия - 2:2.

Категорія: Україна | Переглядів: 844 | Додав: falloute | Теги: Оболонь, матчі, севастополь | Рейтинг: 0.0/0